TEKMOVANJA

TEKMOVANJE RAZ- RED VODJA ŠOLSKO REGIJSKO DRŽAVNO
CICI VESELA ŠOLA 1.–4. Darja Pelko, Simona Planinc, Jelka Ušeničnik maj 2022
RAČUNANJE JE IGRA 1.–5. Mojca Bizjak Valerija Petrovec maj 2022
FIZIKA 8.–9. Mirjam Kogovšek 2. 2. 2022 14. 4. 2022 21. 5. 2022
KEMIJA – PREGLOVO PRIZNANJE 8.–9. Katja Premrl januar 2022   april 2022
TEKMOVANJE V ZNANJU O SLADKORNI BOLEZNI 6.–9. Nina Urh oktober 2021   november 2021
EVROPSKI MATEMATIČNI KENGURU 1.–9. Barbara Rednak Robič 17.3.2022 6.4.2022 23.4.2022
SLOVENŠČINA
(Cankarjevo tekmovanje) SLOVENŠČINA – MEHURČKI
4.–9.     1.–3. Urška Žagar     Urška Žagar      
ANGLEŠČINA 6. in 7. Viktorija Hribovšek Maja Šajn februar   marec
ANGLEŠČINA 8. in 9. Maja Šajn oktober   / november  
SLOVENSKA BRALNA ZNAČKA 1.–9. Darinka Orel/Julija Buh, razredniki RS Vesna Muhič Živa Zalokar Urška Žagar do 2. aprila      
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA 3.–9. Viktorija Hribovšek Maja Šajn Klementina Bergant do 31. maja
NEMŠKA BRALNA ZNAČKA 7. Klementina Bergant do 1. maja
GEOGRAFIJA 6.–9. Barbara Trnovec november december januar
ZGODOVINA 8.–9. Simon Purger december februar marec
RAČUNALNIŠTVO Bober 1.–9. Tjaša Prek november januar  
PROGRAMIRANJE 6. – 9. Tjaša Prek 13. 1. 2022   12. 3. 2022
VESELA ŠOLA matična šola 4.–9. Barbara Rednak Robič 9.3.2022   13.4.2022
KRESNIČKA – NARAVOSLOVNO TEKMOVANJE 1.–5. Mirjam Kogovšek 14. 4. 2022
ASTRONOMIJA 7.–9.  Mirjam Kogovšek 8. 12. 2021 15. 1. 2022
ZNAM VEČ Z LILI IN BINETOM 1.–3. Simona Planinc   maj 2022    
LOGIČNA POŠAST 1.–9. Barbara Rednak Robič 6.5.2022   21.5.2022
KONSTRUKTORSTVO 6.–9. Nastja Mihovec 1. 4. 2022   14. 5. 2022
TEKMOVANJE IZ ZNANJA TEHNOLOGIJ 7.–9.  Mirjam Kogovšek in Nastja Mihovec 10. 11. 2020   5. 3. 2021
PIL VESELA ŠOLA POŠ ŠJ 4.–5. Sonja Alič      

ŠPORTNA TEKMOVANJA

Tekmovanja letnik Datum
ATLETIKA – EKIPNO od 2007 do 2011 september 2021
ATLETIKA – POSAMIČNO od 2007 do 2011 maj 2022
LJUBLJANSKI MARATON 1.- 9. razred 23. 10. 2021
NAMIZNI TENIS OBČINSKO 1.- 9. razred januar 2022
NAMIZNI TENIS EKIPNO   februar–maj 2021
NAMIZNI TENIS POSAMIČNO   februar–maj 2021
NOGOMET – UČENCI 2007 in mlajši oktober–december 2021
NOGOMET – UČENCI 2009 in mlajši februar–april 2022
STRELJANJE S SERIJSKO ZRAČNO 2007 in mlajši januar–februar 2022
ŠPORTNA TEKMOVANJA   september – junij
ŠOLSKI PLESNI FESTIVAL   april–junij 2022
SMUČANJE, VELESLALOM 2007 in mlajši januar–marec 2021